Coral Travel
Когда откроется Юго-Восточная Азия для туристов?
Інформація актуальна на 22.10.2021

Балі - Індонезія відкрилася для прийому туристів з 19 країн (Україна не входить). Але з бізнес-візою влетіти можна всім. Тести і Карантин по прильоту в країну - 5 днів.
Індія - відкрила країну з 15 жовтня для туристів, що прибувають чартерами. З 15 листопада обіцяє відкритися для всіх. Для в'їзду необхідний сертифікат про вакцинацію або довідка про перенесеному захворюванні за останні півроку, а також ПЛР-тест.
Монголія - відкрилася з 1 червня для туризму.
Таїланд - відкритий для туристів за програмою "Пхукетская пісочниця" і "Самуї плюс". Також з 1 листопада СОЕ замінюється на Thailand Pass.
В'єтнам - призупинив в'їзд всіх іноземців з 22 березня 2020р. Мера не поширюється на ряд осіб. Є плани частково відкрити прийом іноземців з ряду країн з липня.
Малайзія - до 1 серпня режим НС через коронавируса. Дозволено медичний туризм з 1 липня. Більшості іноземців як і раніше заборонений в'їзд до Малайзії. Дозволено в'їзд відвідувачам з Брунею з будь-якими цілями, а також з Сінгапуру для ділових і офіційних цілей.
Сінгапур - відкритий для бізнесменів і офіційних осіб з усіх країн світу. Дозволено перебування в країні терміном до 14 днів. Для в'їзду потрібно ПЛР-тест, медична страховка на 30000 $, по прибуттю належить пройти ще один ПЛР-тест, далі на 3-й, 5-й, 7-й і 11-й день прибуття. Жити можна тільки в спеціальних готелях. Дозволено в'їзд всім мандрівникам з Австралії, Брунею, Китаю, Нової Зеландії і Тайваню. Транзитні рейси дозволені для всіх.
Китай - закритий для туристів. Спрощено в'їзд тільки для щеплених китайської вакциною іноземців, які прибувають в країну через Гонконг. Приїжджі повинні пройти 14-денний карантин і заповнити спеціальну форму.
Камбоджа - призупинила видачу турвізу. З 21 лютого відновлено видача E visa для обмеженого числа осіб. Для в'їзду потрібна ПЛР-тест (не більше, ніж за 72 години до вильоту), Fit-to-fly, заставу 2000 $ на можливі витрати через COVID-19, 50000 $ покриття медстраховки, 14 днів карантину за Ваш рахунок (60 -75 $ / добу + 30 $ харчування / добу).
Непал - пускає туристів. Діють два набору протоколів. 1) На стійці реєстрації авіакомпанії потрібно пред'явити доказ вакцинації або ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту. 2) Після прибуття в Непал необхідно пред'явити доказ вакцинації і ПЛР-тест. Після приїзду потрібно пройти ПЛР-тест за свій рахунок. До отримання результату, потрібно перебувати на самоізоляції в готелі. Туристичні агентства повинні оплатити страховку для гідів в 100 000 рупій (~ 850 $).
Тайвань - з 1 березня пом'якшує в'їзд для іноземців, докладніше тут. Обмежені польоти в материковий Китай на невизначений термін: дозволено літати тільки в аеропорти Пекіна, Шанхая, Сяминь і Ченду. Карантин 14 днів для всіх прибулих. Заборонені круїзні лайнери. # турсекта
Південна Корея - відновлено авіасполучення, але видача туристичних віз припинена. Для дозволених типів віз обов'язковий 14-денний карантин.
Філіппіни - безвізовий в'їзд і видача віз після прибуття припинені. З країн "червоного" списку в'їзд заборонений. З інших країн можуть в'їхати громадяни Філіппін, члени їх сімей, власники деяких категорій віз (в основному, довгострокові). До прильоту потрібно заповнити форму.
Шрі-Ланка - повернулася до колишньої схеми прийому туристів. Відновилася видача електронних віз і віз після прибуття. Для вакцинованих скасований карантин і ПЛР-тест.
Японія - в країну можуть в'їхати тільки японські громадяни та іноземці, які постійно проживають тут і мають довгострокові візи. Карантин 14 днів.