Coral Travel

Куба

Оновлено 12.04.2021

Питання, що стосуються обслуговування аеропорту в пунктах призначення

1 - Чи потрібна страховка, що покриває COVID-19?

Так.

2 - Чи потрібен PCR-тест при в'їзді в країну? Чи є додаткові вимоги і умови відвідування країни?

Всі туристи повинні заповнити "Декларацію про стан здоров'я" (форму, яку авіакомпанія надає пасажиру на борту літака).

З 1 січня 2021 року Міністерство охорони здоров'я Куби зобов'язало всіх пасажирів мати при собі негативний PCR-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 годин до вильоту.

Тест повинен бути зданий тільки в затверджених урядом лабораторіях. Зі списком лабораторій, схвалених МОЗ, можна ознайомитись за посиланням.

Після прибуття на Кубу буде проведено повторний PCR-тест в аеропорту. Про результат буде повідомлено протягом 24 годин.

Протягом 24 годин до отримання результатів тестів туристи повинні залишатися у своєму заброньованому готелі. Після отримання негативного результату туристи можуть відпочивати і залишити межі заброньованого готелю.

3 - Яких запобіжних заходів необхідно дотримуватися в аеропорту?

Всі туристи під час перебування в аеропорту повинні знаходитися в масці, дотримуватися соціальної дистанції і використовувати антисептики.

4 - Чи буде вимірюватися температура в аеропорту? У випадку, якщо у відповідальних осіб аеропорту щодо прибулого туриста є підозра на COVID-19, яка процедура передбачена?

  1) По прибутті на Кубу і до моменту висадки пасажирів:

З моменту прибуття літака в аеропорт, до моменту висадки пасажирів (пасажири знаходяться в літаку), кубинськими органами охорони здоров'я та екіпажем спільно проводиться усна і документальна перевірка інформації про стан здоров'я пасажирів.

Якщо санітарний інспектор виявляє будь-яке порушення здоров'я пасажира, висадка пасажирів з літака не дозволяється, направляється запит на присутність лікаря для оцінки ситуації та прийняття відповідних рішень.

Якщо під час польоту не було зафіксовано ніяких порушень здоров'я у пасажирів, починається висадка пасажирів і вивантаження багажу з літака.

     2) В аероторту:

  • Температурний скринінг буде проводиться для всіх туристів як по прибутті на Кубу, так і при вильоті.
  • Епідеміологічний нагляд, крім вимірювання температури, спостерігає за туристами в пошуках ознак або симптомів хвороби.
  • Пасажирів опитують про їх стан здоров'я.
  • Якщо у мандрівника виявлена ​​підвищена температура, будь-якої ознака або симптом інфекційного захворювання, його переводять до спеціально відведеної кімнати для медичного огляду та оцінки стану для прийняття рішення відповідно до встановлених протоколів.
  • Наступний крок - обов'язковий PCR-тест для всіх туристів, що прибули до Куби. Для пасажирів це безкоштовно*. Про результат буде повідомлено протягом 24 годин.

5 - Якою буде процедура, якщо тест позитивний?

Залежно від тяжкості симптомів, турист буде ізольований в спеціальному готелі або буде переміщений в лікарню при важких симптомах Covid-19.

Турист повинен використовувати власну страховку для покриття витрат лікування.

Контактні особи будуть також ізольовані в спеціальному готелі.

6 - Чи потрібна обов'язкова обсервация по прильоту в країну?

Ні. Але турист повинен залишатися в номері до отримання результату PCR-тесту (результат буде отримано протягом 24 годин).

7 - Чи є вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?

Ні.

8 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?

Всі туристи повинні знаходитися в масці під час трансферу.

* Уряд Куби стягує 30 доларів США** за особу безпосередньо з авіакомпанії.

Ця вимога обумовлена ​​постановою від 01.12.2020. Так звана Санітарна ставка (Sanitary rate) у розмірі 30 доларів США** включає не тільки витрати на проведення PCR-тесту, але і витрати на інші санітарні протоколи, які використовуються на кордоні.

У виняткових випадках, (на прикладі а \ к Condor), пасажирам при реєстрації в пункті відправлення доведеться оплатити цю вартість (30 доларів США**) авіакомпанії.

** Довідкова інформація про вартість санітарної ставки, встановленої країною перебування.