Coral Travel

Кіпр

1 - Чи потрібна страховка, що включає лікування від COVID 19?

Ні, але рекомендується придбати.

2 - Чи може турист отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?

Ні.

3 - Чи є мінімальний ліміт страхування?

Ні.

4 - Чи потрібен ПЛР-тест при в'їзді в країну? Чи є додаткові вимоги і умови для відвідування країни?

Так. Туристи, які подорожують до Республіки Кіпр з країн «Червоної» зони (до якої зараз віднесена Україна) повинні:

 1. Зареєструватися на платформі CyprusFlightPass, отримати особисту картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass) - всі без винятку пасажири, в т.ч. діти. Зареєструватися необхідно за 48 годин до вильоту. Використання веб-платформи обов'язково длявсіх вилітають до Республіки Кіпр. ТІЛЬКИ в разі, коли веб-платформа недоступна через технічні проблем або планового технічного обслуговування (про який офіційно оголошено на веб-платформі), пасажирам можна буде заповнити відповідні документи вручну. Форми можна скачати тут. В цьому випадку пасажири повинні мати при собі в паперовому вигляді необхідні документи.
 2. Мати негативний результат PCR-тесту, зробленого в сертифікованій лабораторії на території України не пізніше ніж за 72 години до вильоту (тест повинен бути англійською мовою) та завантажити негативний
 3. По прильоту на Кіпр пройти повторний PCR-тест (оплачується самостійно туристом в країні прибуття, вартість 30 євро в аеропорту Ларнаки і 32 євро в аеропорту Пафосу). Результат тесту буде наданий туристу через SMS протягом 3 годин. До отримання результату необхідно залишатися на самоізоляції в готельному номері.
 4. Які процедури існують для осіб, вакцинованих від COVID-19?
 5. Вакцинація не є обов'язковою умовою для поїздки, проте сертифікат про вакцинацію буде прийнятий в якості додаткового фасилітатора для поїздки в осіб, які подорожують з країн, що входять до складу ЄС, країн що входять до складу Європейської Економічної зони (включаючи Норвегію та Ісландію), Вірменії, Бахрейну, Білорусі , Канади, Єгипту, Грузії, Ізраїлю, Йорданії, Кувейту, Лівану, Катару, Росії, Саудівської Аравії, Сербії, Швейцарії, України, ОАЕ, Великобританії і США.
 6. Кіпр вважає дозволеними для поїздок все вакцини, схвалені Європейським Агентством з Лікарських Препаратів, а також вакцини Sputnik V і Sinopharm (BBIBP COVID-19).
 7. Пасажирам, які можуть довести, що вони отримали всі необхідні дози дозволеної вакцини, не буде потрібно проходити будь-які тести для відвідин Кіпру, незалежно від колірної категорії країни відправлення. Більш того, вони не будуть поміщені на карантин, навіть в тому випадку, якщо вони перебували в тісному контакті з особою з позитивно діагностованим випадком COVID-19. Вищевказане спрощення діятиме з дати повного введення вакцини, за винятком Johnson and Johnson, де спрощення діятиме через два тижні після введення.
 8. Перед поїздкою на платформу Cyprus Flight Pass необхідно завантажити копію сертифікату про вакцинацію і надати певні дані про вакцинацію. Перевірка справжності сертифіката є виключною обов'язком
 9. прикордонних служб країни відправлення. Пасажир несе особисту відповідальність за надання недостовірної інформації, і в такому випадку буде підданий штрафним санкціям після прибуття на Кіпр.

5 Чи повинен пасажир носити маску в аеропорту та за його межами?

Так. Використання медичної захисної маски є обов'язковою вимогою під час перебування в аеропорту.

Крім того, спеціальні знаки нагадують про необхідність дотримуватися дистанції в 2 метри. Частота прибирання аеропорту збільшена, дезінфікуючі засоби для рук доступні для використання.

Носити маску необхідно як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Знімати маску дозволено тільки під час їжі / пиття, в готельному номері.

7 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?

Так.

8 - Якою буде процедура, якщо результат ПЛР-тесту позитивний?

Турист буде поміщений в карантинний готель. Туристи, які подорожують разом з особою, яка отримала позитивний результат ПЛР-тесту і пасажири, які сидять поруч з ним в літаку, так само будуть розміщені в карантинному готелі.

Республіка Кіпр оплачує всі витрати на транспорт, проживання та харчування.

9 - Скільки днів необхідно перебувати на карантині туристам, які мають позитивний результат ПЛР-тесту і контактним особам?

 • Турист з позитивним результатом ПЛР-тесту повинен залишатися на карантині до 14 днів.
 • Контактні особи повинні залишатися на карантині до 7 днів.

Туристи повинні залишатися на ізоляції до повного одужання.

9 - Якою буде процедура, якщо тест не виявив COVID-19?

Після отримання негативного результату ПЛР-тесту турист продовжує свій відпочинок.

10 - Чи діють обмеження на пересування в Республіці Кіпр?

Немає ніяких обмежень на пересування по країні. Щоб скористатися певними послугами в місцях скупчення великої кількості людей, треба буде пред'явити Cyprus Flight Pass (наприклад, ресторани, церкви, конференц-зали, місця проведення весіль, місця проведення заходів, театри, кінотеатри, торгові центри, музеї, казино і т.д.). Тому настійно рекомендується, щоб туристи завжди мали при собі копію Cyprus Flight Pass (в цифровому або роздрукованому вигляді). Місця, де не потрібно пред'являти Cyprus Flight Pass, включають громадські зони, такі як парки, місця для пікніків, пляжі, пристані для яхт, набережні, археологічні пам'ятники, зоопарки, тематичні парки, дитячі ігрові майданчики та інші відкриті майданчики.

11 - Чи потрібна обов'язкова обсервация по прильоту в країну?

Ні, Україна знаходиться в «Червоної» зоні, яка не передбачає обсервацію по прильоту.

12 - Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?

Заповнюваність мікроавтобуса / автобуса становить 50%.

13 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?

Так. Під час трансферу необхідно бути в масці і не пересідати на інші вільні місця.

Додаткова інформація:

 • Більш детальну інформацію про веб-сайті CyprusFlightPass тут.
 • Рекомендації для подорожей на Кіпр.
 • Пропонуємо додатково ознайомитися з відео-інструкцією «Cyprus Travel Checklist» за посиланням.
 • Заклади громадського харчування (ресторани, кафе, паби, бари і т. д.), всі магазини будуть закриті. Супермаркети залишаться відкритими.

Файлидляскачування:

Звертаємо вашу увагу, що умови в'їзду можуть бути змінені в будь-який момент.