Coral Travel
Кіпр

1 - Чи потрібна страховка, що включає лікування від COVID 19?
Ні, але рекомендується придбати.
2 - Чи може турист отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?
Ні.
3 - Чи є мінімальний ліміт страхування?
Ні.
4 - Чи потрібен ПЛР-тест при в'їзді в країну? Чи є додаткові вимоги і умови для відвідування країни?
Так. Туристи, які подорожують до Республіки Кіпр з країн «Червоної» зони (до якої зараз віднесена Україна) повинні:
 1. Зареєструватися на платформіCyprusFlightPass, отримати особисту картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass) - всі без винятку пасажири, в т.ч. діти. Зареєструватися необхідно за 48 годин до вильоту. Використання веб-платформи обов'язково длявсіх вилітають до Республіки Кіпр. ТІЛЬКИ в разі, коли веб-платформа недоступна через технічні проблем або планового технічного обслуговування (про який офіційно оголошено на веб-платформі), пасажирам можна буде заповнити відповідні документи вручну. Форми можна скачати тут. В цьому випадку пасажири повинні мати при собі в паперовому вигляді необхідні документи.
 2. Мати негативний результат PCR-тесту, зробленого в сертифікованій лабораторії на території України не пізніше ніж за 72 години до вильоту (тест повинен бути англійською мовою) та завантажити негативний
 3. По прильоту на Кіпр пройти повторний PCR-тест (оплачується самостійно туристом в країні прибуття, вартість 15 євро в аеропорту Ларнаки). Результат тесту буде надіслано туристу через SMS протягом трьох годин. До отримання результату необхідно залишатися на самоізоляції в готельному номері.
  Тільки діти, які прибувають на Кіпр до свого 12-річчя звільняються від здачі тесту.
 4. Вакциновані пасажири та пасажири, які одужали від COVID-19, і час їх подорожі не більше 180 днів від першого позитивного результату, що мають чинний цифровий СЕРТИФІКАТ Європейського Союзу міжнародного зразку (інші сертифікати не приймаються), виданий органами державної влади визначених країн, в т.ч. України, незалежно від їх громадянства, можуть подорожувати в Республіку Кіпр без додаткових тестів. Перед поїздкою копію сертифіката про щеплення (англійською мовою) потрібно завантажити на платформі Cyprus Flight Pass за 48 годин до вильоту, а також вказати дані про вакцинацію. Зверніть увагу, якщо отримано комбінацію різних типів вищевказаних вакцин (наприклад, 1-я доза Vaxzevria (AstraZeneca) і друга доза Pfizer-BioNTech), на етапі заповнення заявки вноситься інформація про ДРУГУ вакцину. При цьому, мають бути дотримані усі необхідні дози та часові рамки вакцини.
  Вакцини, що визнаються кіпрською стороною:

  Janssen/Johnson & Johnson Vaccine,Vaxzervia Vaccine (AstraZeneca),Pfizer-BioNTech Vaccine,Moderna Vaccine,Sputnik (Gam-COVID-Vac) Vaccine,Sinopharm (BBIBPCOVID-19) Vaccine,Sinovac (CoronaVac) Vaccine,AstraZeneca-Covishield,AstraZeneca-SKBio.
5 Чи повинен пасажир носити маску в аеропорту та за його межами?
Так. Використання медичної захисної маски є обов'язковою вимогою під час перебування в аеропорту.
Крім того, спеціальні знаки нагадують про необхідність дотримуватися дистанції в 2 метри. Частота прибирання аеропорту збільшена, дезінфікуючі засоби для рук доступні для використання.
Носити маску необхідно як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Знімати маску дозволено тільки під час їжі / пиття, в готельному номері.
7 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?
Так.
8 - Якою буде процедура, якщо результат ПЛР-тесту позитивний?
Турист буде поміщений в карантинний готель. Туристи, які подорожують разом з особою, яка отримала позитивний результат ПЛР-тесту і пасажири, які сидять поруч з ним в літаку, так само будуть розміщені в карантинному готелі.
Республіка Кіпр оплачує всі витрати на транспорт, проживання та харчування.
9 - Скільки днів необхідно перебувати на карантині туристам, які мають позитивний результат ПЛР-тесту і контактним особам?
 • Турист з позитивним результатом ПЛР-тесту повинен залишатися на карантині до 14 днів.
 • Контактні особи повинні залишатися на карантині до 7 днів.
Туристи повинні залишатися на ізоляції до повного одужання.
9 - Якою буде процедура, якщо тест не виявив COVID-19?
Після отримання негативного результату ПЛР-тесту турист продовжує свій відпочинок.
10 - Чи діють обмеження на пересування в Республіці Кіпр?
Для пересування країною та відвідування громадських місць туристи повинні мати при собі Cyprus Flight Pass, який буде служити в якості довідки про відсутність захворювання (SafePass). Cyprus Flight Pass дійсний протягом 7 днів (включно) з дати прибуття на Кіпр (дата прибуття вважається днем 1).
Для туристів, які проживають на Кіпрі 8 днів і більше:
З 8-го дня після прибуття потрібен Safe Pass (підтвердження вакцинації або одужання від COVID-19, негативний результат експрес-тесту на антиген або негативний результат ПЛР-тесту).
Не вакциновані туристи, незалежно від категорії країни, повинні пройти експрес-тест або ПЦР-тест на COVID-19 на 8-й день свого перебування (вартість Rapid Test - 10 євро).
Даний SafePass дійсний 72 год.
11 - Чи потрібна обов'язкова обсервация по прильоту в країну?
Ні, Україна знаходиться в «Червоної» зоні, яка не передбачає обсервацію по прильоту.
12 - Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?
Заповнюваність мікроавтобуса / автобуса становить 50%.
13 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?
Так. Під час трансферу необхідно бути в масці і не пересідати на інші вільні місця.
Прохання звернути увагу на правила перетину державного кордону на в'їзд в Україну:https://www.coraltravel.ua/uk/poleznaya-informatsiya/uslovia-viezda-v-stranu-covid-2019/ukraine/
Додаткова інформація:
 • Більш детальну інформацію про веб-сайті CyprusFlightPass тут.
 • Рекомендації для подорожей на Кіпр.
 • Пропонуємо додатково ознайомитися з відео-інструкцією «Cyprus Travel Checklist» за посиланням.
 • Заклади громадського харчування (ресторани, кафе, паби, бари і т. д.), всі магазини будуть закриті. Супермаркети залишаться відкритими.
Звертаємо вашу увагу, що умови в'їзду можуть бути змінені в будь-який момент.