Coral Travel
Нові умови в'їзду на Кіпр
Кіпр достроково змінює умови в'їзду та скасовує тестування для вакцинованих. Рада міністрів вирішила на десять днів раніше оголошеного терміну змінити правила в'їзду, поправки набудуть чинності з 21 лютого 2022 замість 1 березня.
Вакциновані або перехворіли на ковід пасажири, незалежно від громадянства та країни відправлення, звільняються від тестів, самоізоляції або карантину.

Вік дітей, яким дозволять в'їжджати без медичних документів, наразі не уточнили.
Нещеплені також можуть прилітати на Кіпр відповідно до умов, прийнятих для країни вильоту. Категоризація країн зміниться, тепер буде лише три кольори: зелений, червоний та сірий. У тих, хто прибуває, вимагають ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин до вильоту або антиген-тест не старше 24 годин, а після прибуття в аеропорт потрібно буде здати ще один ПЛР-тест за свій рахунок.

Усі пасажири, що прибувають до аеропортів Ларнакі та Пафосу до кінця лютого, мають складати ПЛР-тест незалежно від статусу вакцинації. Також для всіх без винятку зберігається вимога про заповнення Cyprus Flight Pass (http://www.cyprusflightpass.goc.cy/) протягом 48 годин до вильоту.
Крім того, Кіпр з 21 лютого знімає (https://abcnews.go.com/Health/wireStory/cyprus-ease-covid-19-access-restrictions-unvaccinated-82898720) обмеження на доступ нещеплених до барів, ресторанів та інших громадських місця. Вхід буде можливий за експрес-тестом, зробленим протягом 24 годин.