Coral Travel
Єгипет

Питання, що стосуються обслуговування в аеропортах пунктів призначення
1 - Чи потрібна страховка, що включатиме покриття в разі COVID-19?
Так, така страховка необхідна.
2 - Чи можна отримати страховку в аеропорту прибуття до контрольної перевірки?
Ні. Придбати страховку в аеропорту неможливо.
3 - Чи є мінімальна межа страхування?
Ні. Мінімальна межа відсутня.
4 - Чи потрібен додатковий документ при в'їзді в країну?
Так, всім пасажирам (за винятком дітей до 5,99 років), які прибувають до Єгипту, необхідно мати при собі:
1) Форму декларації (Declaration Form) заповнену вручну в аеропорту вильоту перед отриманням посадкового талона або до прибуття в аеропорт призначення. Бланк передається в Карантинну службу по прильоту в аеропорт призначення. Туристи зобов'язані мати діючу медичну страховку, яка покриває дати перебування в країні.
2) Один з наступних документів:
  • Негативний результат PCR-тесту, зроблений не більше, ніж за 72 години до прибуття.
  • Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, затверджене ВООЗ і Єгипетським управлінням з лікарських засобів, проти COVID-19 з чітким QR-кодом, в якому зазначено, що турист отримав подвійну дозу вакцини не менше, ніж за 14 днів до прибуття (Pfizer / AstraZeneca / Moderna / Sinopharm / Sinovac / Sputnik), або не менше 14 днів з моменту першої дози Johnson & Johnson.
Зверніть увагу на вимоги до сертифікатів (довідок):
✔ виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документа,
✔ виданий на англійській мові✔ містить мокру печатку лабораторії і підпис лікаря,
✔ містить читабельний QR-код з посиланням на результат тесту на офіційному сайті лабораторії✔ містить точну дату і час складання тесту;
✔ не має яких-небудь дефектів (виправлень, стирань, поправок)
✔ не приймаються сертифікати заповнені від руки
✔ необхідно мати при собі паперовий оригінал сертифіката з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Єгипті, а також одну роздруковану копію (паперову копію), яка залишається в аеропорту Єгипту.

Важливо! У разі будь-яких підозр щодо достовірності пред'явленого пасажиром тесту PCR, пасажиру буде запропоновано пройти тест повторно в аеропортах Хургади та Шарм-ель-Шейха, а необхідний збір в розмірі 30 $ буде стягуватися безпосередньо з пасажира.
Оновлена інформація про вимоги до тестів для туристів
5 - Чи є спеціальні сертифікати, отримані аеропортом прильоту щодо Covid-19?
Ні, таких сертифікатів не існує. Проте, аеропорт прибуття відповідає всім рекомендаціям Уряду Єгипту і Міністерства Туризму та старожитностей щодо заходів безпеки. Також, Міністерство Туризму та старожитностей підтвердило, що Єгипет має міжнародний знак відповідності Safe Travels Stamp від Всесвітньої ради з туризму та подорожей (WTTC).
6 - Чи повинні туристи носити маску в аеропорту?
Так. Носіння маски на території аеропорту є обов'язковим. Перебування без маски заборонено.
7 - Чи буде вимірюватися температура туристів в аеропорту?
Так. Температура всіх туристів вимірюється автоматично за допомогою спеціальних температурних камер. Не виключається необхідність індивідуального вимірювання температури.
8 - Якщо після вимірювання температури є підозра на захворювання, чи буде проведено тест на COVID-19 в аеропорту?
Карантинний лікар в аеропорту супроводжує туриста в ізольоване приміщення для повторної перевірки. Якщо результати перевірки свідчать про можливе захворювання COVID-19, туриста направляють в лікарню для проведення аналізу.
9 - Якою буде процедура, якщо тест позитивний?
Турист повідомляє результати тесту в свою страхову компанію, після цього його відправляють на карантин. Місце карантину визначає Міністерство охорони здоров'я Єгипту.
10 - Якою буде процедура, якщо тест не виявив COVID-19?
Туриста відправляють в заброньований готель, ODEON Tours Egypt бере на себе організацію трансферу.
11 - Чи потрібна обов'язкова обсервация по прильоту в країну Єгипет?
• Ні, для туристів, які прибувають у країну із завчасно отриманим негативним результатом PCR-тесту
• Туристи, які планують робити тестування по прильоту в АРЄ, можуть бути відправлені на самоізоляцію в спеціально підготовлену для цього зону/номер в готелі, до отримання результату тесту (рішення приймає адміністрація готелю). Результат тесту буде відправлений в готель проживання туриста протягом 8-24 годин.
У разі отримання позитивного результату тестування на COVID-19, за результатами укладення карантинного лікаря, туристу буде надано лікування чи госпіталізація (при необхідності). Кожен готель, який отримав сертифікат безпеки, повинен мати ізольовану зону / корпус / поверх для гостей з позитивними тестами, та, в залежності від ступеня тяжкості симптомів захворювання гостя, лікар від Міністерства охорони здоров'я визначатиме, чи дозволено гостю залишатися в ізольованій зоні готелю або він повинен бути госпіталізований в клініку.
12 - Чи потрібна обов'язкова обсервация після повернення з Єгипту?
Ознайомитися із змінами у порядку перетину державного кордону громадянами України та іноземцями
13 - Які вимоги до завантаження транспортного засобу при організації трансферу?
Згідно з вимогами, транспортний засіб заповнюється на 50% своєї місткості (великий автобус - 25 осіб, середній автобус - 10 осіб, миниавтобус - 6 осіб, автомобіль - 2 особи).
14 - Чи існують правила, обов'язкові для гостей під час трансферу?
Так, носіння маски під час трансферу є обов'язковим. Також необхідно дотримуватися всі діючі вимоги Міністерства охорони здоров'я Єгипту.
Наші співробітники пройшли необхідні тренінги та готові обслуговувати вас у відповідності з усіма правилами гігієни.
Прохання звернути увагу на правила перетину державного кордону на в'їзд в Україну:https://www.coraltravel.ua/uk/poleznaya-informatsiya/uslovia-viezda-v-stranu-covid-2019/ukraine/

Додаткова інформація:

  • В аеропорту проводиться регулярна і часта дезінфекція.
  • Вживаються всі заходи для забезпечення соціального дистанціювання у всіх приміщеннях аеропорту.
  • Правила, яких потрібно дотримуватися щодо COVID-19, повинні бути на видному місці, і туристам має бути оголошено, що потрібно слідувати цим правилам.
  • У транспортних засобах забороняється їсти і вживати будь-які напої, крім води.
Правила перевезення домашніх тварин
Для домашніх тварин необхідно мати ветеринарний паспорт з внесеними відмітками про вакцинацію, дійсну медичну довідку, в якій зазначено, що тварина не заражена вірусом або іншими захворюваннями, а також негативний результат тесту на COVID-19. В аеропорту прибуття ветеринарний лікар перевіряє наявність всіх вищезазначених документів.
Для тварин, що прилітають в аеропорт Хургади:
Додатково до стандартних документів, що мають бути підготовані пасажиром до вильоту, по прибуттю в а/п Хургади тварині необхідно буде пройти тестування на COVID-19 вартістю 1100 L.E.* у Ветеринарній карантинній службі аеропорту. Довідка тільки від цієї служби з негативним результатом тесту на COVID-19 є прийнятною для перетину кордону твариною.
Для тварин, що вилітають з аеропорт Хургади:
Додатково до стандартних документів пасажир має отримати офіційний дозвіл Ветеринарної карантинної служби аеропорту, звернувшись не пізніше, ніж за 5 робочих днів до вильоту.
Контакти працівників служби: Quarantine MNGR : Dr Alaa Saleh Cellphone :+201003999235 Email : alaasaleh7777777@gmail.com Quarantine DEPUTY MNGR : Dr Mohamed Cellphone : +201093140005
Усі тварини, що прибувають до аеропорту Шарм-ель-Шейху, окрім стандартних медичних довідок та документів, повинні мати тест на COVID-19 з негативним результатом, зроблений не раніше ніж за 72 години до прибуття. Тестування тварини слід проводити в пункті вильоту, оскільки в аеропорту Шарм-ель-Шейху такої можливості немає.