Coral Travel
Курорт Ерджієс - гірськолижна Туреччина для новачків та асів
Ерджієс - сучасний гірськолижний центр з розвиненою інфраструктурою. Він знаходиться в Анатолійських горах, у відомому регіоні Каппадокія. Безпосередньо курорт розкинувся на однойменній горі 3916 м над рівнем моря. Взимку тут, до задоволення лижників і сноубордистів, стійкий сніговий покрив до 2 м. Це центральний регіон країни, найближчий аеропорт - у місті Кайсері, розташований в 20 км від курорту. До найбільш відвідуваної екскурсантами частини Каппадокії та її визначних пам'яток всього 80 км, сюди можна буде відправитися на кілька днів, для відпочинку від активного катання.

Ерджієс - привертає все більше любителів активного проведення часу. Відпочинок тут не менш комфортний, ніж на відомих курортах Європи, адже інфраструктура постійно розвивається і пропонує гостям прекрасні умови і, головне, ціни.


Тут знаходяться спуски різних рівнів складності загальною протяжністю 102 км, тому якщо ви тільки збираєтесь стати на лижі, або хочете відточити свою майстерність, кожен тут знайде те, за чим приїхав. Гірки зручно поєднуються між собою, на всі 18 підйомників діє єдиний скі-пас. У більшості готелів скі пас включений у вартість проживання. У Ерджієсі цікава погода: повітря взимку досить сухе, тому, незважаючи на мороз, відчуваєш себе комфортно.

Відгуки про катання на курорті захоплені. Причини зрозумілі: відсутність натовпів, траси доглянуті, підйомники надійних виробників. Є навіть два гондольних, деякі з підігрівом сидінь.

Побувати тут - означає переконатися, що Туреччина - ідеальна країна не тільки для пляжників.

ЕРДЖІЄС: НЕЙМОВІРНІ ВРАЖЕННЯ ЗА РОЗУМНИМИ ЦІНАМИ

Прямий переліт з Києва і Харкова в Кайсері на рейсах а / к МАУ.
Швидкий трансфер з аеропорту до готелю (Ерджієс знаходиться в 20 км).
Готелі хорошого рівня на схилах Ерджієсу та в центрі Кайсері.
Скі-пас включений у вартість туру (уточнюйте назву готелю).
Сучасний універсальний курорт, оснащений кращими в світі канатно-буксирувальними транспортними системами та іншим обладнанням Doppelmayr і Leitner.
Траси різних рівнів складності з високим рівнем безпеки.
Гарантований сніг з грудня по березень.
Місце проведення міжнародних змагань зі сноубордингу (хостинг 2017 і 2018 років).
Можливість поєднати катання на лижах і сноуборді з шопінгом та екскурсійними програмами в стародавні міста Каппадокії або Кайсері.
Доступні ціни на apres-ski.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Зона катання - 2200 м - 3400 м.
 • Перепад висоти - 1200 м.
 • Загальна протяжність трас - 102 км.
 • 30% - сині траси, 55% - червоні траси, 15% - чорні траси.
 • Площа штучного покриття снігом - 60% (154 снігові гармати).
 • 18 підйомників, 2 з яких представляють собою кабіни-гондоли.
 • Одна траса з підсвічуванням для нічного катання.
 • Фан-парк.
 • Система канатної підвісної дороги має пропускну здатність 26 750 осіб на годину.
 • Гірськолижний центр оснащений обладнанням Doppelmayr і Leitner.
 • 25 рятувальників працює на горі;
 • Snow Academy;
 • Єдиний скі-пас;
 • Сезон катання триває з грудня по квітень.

КОМБІНОВАНИЙ ТУР КАППАДОКІЇ + ЕРДЖІЄС

Пропонуємо вам комбіновані тури - ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати гірськолижний відпочинок з подорожжю по країні.

Тур включає:

 • Прямий авіапереліт в Кайсері.
 • Проживання в Каппадокії від 2 до 5 ночей (харчування за вибором).
 • Проживання в Кайсері або Ерджієс від 3 до 12 ночей (харчування за вибором).
 • Групові трансфери по маршруту.
 • Страхування.
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ В КАППАДОКІЇ?

Серед наших пропозицій - цікаві екскурсії, які можна замовити у гіда:
Екскурсія по історичній частині міста з долинами і музеями під відкритим небом, церквами і каплицями, занесеними до списку ЮНЕСКО, а також надземними і підземними містами й печерами, де раніше жили люди. Одне з найбільших підземних міст (VIII-IX століття до н.е.) складається приблизно з 12 ярусів під землею, тільки 4 з них відкриті для відвідування. У місті унікальна на той час система вентиляції і водопостачання. До сих пір невідомо, жили тут люди постійно або використовували його як тимчасове укриття. Не дивно, що дихати в підземному місті досить легко, а відчуття, що стіни на тебе тиснуть, відсутне. Багато будинків в скелях зараз переобладнано під незвичайні готелі, де зупиняються туристи.
Політ на повітряній кулі - це те, заради чого в Каппадокію з'їжджаються туристи з усього світу. Але справа навіть не в самому польоті, а в тому, який вид відкривається з висоти 1000-1500 м. На світанку, незалежно від пори року, в небо піднімається від 50 до 150 куль.

ЕРДЖІЄС ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ МІЖНАРОДНОЇ ЯКОСТІ ISO 9001

З радістю повідомляємо, що один з найбільш стрімко розвиваючих гірськолижних курортів Туреччини - Ерджієс - отримав сертифікат міжнародної якості ISO 9001. Цим сертифікатом курорт підтверджує високоі стандарти обслуговування на міжнародному рівні.

Примітно також те, що Ерджієс став єдиним гірськолижним курортом Туреччини, який отримав таку високу нагороду. Завдяки величезним інвестиціям міського муніципалітету міста Кайсері, Ерджієс офіційно довів, що це лижний центр світового класу, який оснащений новітніми технологіями, та пропонує високу якість обслуговування.

Прямий чартерний рейс в Кайсері з 4 міст України!

Київ-Кайсері вильоти з 24.12.2021 по 27.02.2022 по 2, 5 та 7 дням
Харків-Кайсері вильоти з 31.12.2021 по 25.02.2022 по 5 дням
Запоріжжя – Кайсері вильоти з 26.12.2021 по 22.02.2022 по 2 дням
Одеса-Кайсері вильоти з 28.12.2021 по 25.02.2022 по 2 дням

Хочу в Ерджієс