Coral Travel
Екскурсійні тури
Екскурсійні тури ідеально підходять для активних і допитливих туристів, а також для тих, хто хоче побачити відразу кілька країн і міст. Це відмінний варіант, щоб зануритися в життя країни, дізнатися її головні особливості, але при цьому все встигнути і не витрачати час на самостійні переїзди. Більшість екскурсійних турів включають комфортабельні автобуси з професійним гідом і екскурсоводом. Це ще один плюс для тих, хто хоче подивитися світ, але не знає іноземної мови.

На відміну від пакетного туру на море з системою «все включено», автобусні поїздки вимагають більшої організованості і чіткого графіка.

Особливості екскурсійного туру
Пройтися затишними празьким вуличками, випити гарячий шоколад в старовинній віденської кав'ярні, а на наступний день зустрічати світанок в Парижі - таке розмаїття локацій здатні подарувати екскурсійні тури за кордон. Звичайно, вони бувають різними, але їх загальна особливість - величезні можливості і яскраві враження.

Такі тури дозволяють ближче познайомитися з колоритом країни, побачити пам'ятки і те, як живуть люди. Подорожуючи автобусом, можна з вікна спостерігати за всім навколо. Більшість автобусних турів також надають мобільність: можна самостійно погуляти по містах, побувати в різних кафе, зайнятися шопінгом.

Екскурсійний тур зазвичай будується за такою структурою:
 • приїзд до місця призначення;
 • поселення в готель;
 • прогулянка та екскурсійна програма;
 • вільний час;
 • додаткові екскурсії або культурна програма;
 • повернення в готель чи нічний переїзд в інше місто / країну.
Незаперечний плюс для багатьох початківців мандрівників - ціна. Гарячі екскурсійні тури - це найвигідніший спосіб подивитися кілька країн і міст за відносно невелику вартість. Крім цього, є цікаві поїздки по Україні.

Як вибрати екскурсійний тур?
Вибираючи програму і вид туру, важливо орієнтуватися на свої побажання і переваги щодо комфорту. Якщо подорожуєте всією сім'єю з дітьми, краще відмовитися від турів з нічними переїздами на користь тих, де передбачений ночівля в готелі. Уважно вивчіть програму. Уточніть у туроператора, які екскурсії входять у вартість, а за які доведеться платити на місці, скільки часу планується перебування в одному місті або країні.

Вибрати певний готель в екскурсійних турах неможливо. Вони підбираються окремо, в залежності від локації і вартості туру. Зазвичай це хороші три- і чотиризіркові готелі, досить комфортні для ночівлі.

Величезною популярністю користуються екскурсійні тури по Європі. З екскурсією також можна відвідати Італію, Іспанію, Австрію, Францію, Туреччину. Часто в ці країни організовуються гастрономічні тури з цікавою культурною програмою.

Купити екскурсійний тур можна і в більш віддалені екзотичні місця: Ізраїль, Шрі-Ланка, Марокко. Однак важливо розуміти, що переміщення можливо тільки літаком з Києва.

Що входить у вартість екскурсійного туру?

У вартість турів зазвичай входять:
 • переліт (в залежності від туру);
 • проживання в готелі (зі сніданком або без);
 • екскурсії, позначені в програмі туру;
 • страховка.
Ціна залежить від виду поїздки і проживання в готелях. Всю інформацію потрібно уточнювати на сторінках турів.

Важливо враховувати, що в екскурсійних турах у вартість не входить харчування (за винятком передбаченого сніданку в готелі) і додаткові екскурсії «за бажанням». Для оплати послуг, транспорту, покупки сувенірів, шопінгу і самостійних прогулянок знадобиться готівка в місцевій валюті. З собою потрібно взяти достатньо грошей в міжнародній валюті: в євро - для європейських країн, в доларах - для Азії, Шрі-Ланка.

В яку пору року краще їхати

Екскурсійні поїздки актуальні цілий рік, все залежить від виду відпочинку і бажаних вражень.
 • Взимку - це різдвяні тури по Європі, екскурсійна поїздка на гірськолижні курорти Франції, Австрії, України, а також подорожі з дітьми в теплу Туреччину.
 • Весняні місяці підходять для неспішних прогулянок європейськими містами. Париж, Відень, Барселона потопають у квітах і зелені. Це ідеальний час для романтичних поїздок і фотосесій.
 • Влітку популярні комбіновані тури в Італію, Іспанію, Монако, коли можна поєднати екскурсії з пляжним відпочинком, гастрономічні тури, культурні заходи і фестивалі.
 • Восени важливо враховувати погоду і можливість опадів. В цей час зазвичай менше людей в популярних туристичних місцях, тому можна спокійно відвідувати музеї, галереї, культурні пам'ятки.
Екскурсійні тури мають ряд переваг. При правильному виборі виду поїздки і маршруту це відмінна можливість вивчити різні країни, поєднати кілька видів відпочинку і навіть заощадити. І безперечно, це завжди яскраві враження, багато спогадів і красивих фотографій.

Бажаєте замовити тур?