Coral Travel
Весільні церемонії в Мексиці

Мексика відмінно підходить для того, щоб відзначити найромантичніше у вашому житті подія. Бірюзові води і білосніжний пісок пляжів Канкуна і Рів'єри Майя, хороша погода круглий рік - ідеальне місце для проведення весіль. Карибське узбережжя Мексики також відмінно підходить для поїздки в медовий місяць або ювілей, або просто, щоб насолодитися відпусткою.
У цій країні ви знайдете все необхідне для вашої ідеальної весілля. Готелі Канкуна і Рівіери Майя пропонують відмінний сервіс і весільних організаторів, які допоможуть вам передбачити всі деталі, пов'язані з вибором місця для церемонії, квітів, банкету, музикантів, стилістів, візажистів і фахівців з світлового і звукового шоу.
Більшість готелів пропонують готові весільні пакети, спеціально розроблені для цього випадку. Там працюють досвідчені команди, які допоможуть при організації вашого весілля, тому ми гарантуємо, що ваше свято буде чудовим і не потрібно турбуватися про це в тисячах миль звідси.

Символічна весільна церемонія
Символічні весілля стають все більш поширеними. У Канкуні і його околицях є широкий вибір місць для проведення весіль, від екстравагантних до традиційних. Може ви хочете тихої церемонії в пишному тропічному саду або босоніж на одному з пляжів Канкуна, або ж ви віддаєте перевагу традиційну церемонію майя в Парку Шкарет в Плая-дель-Кармен? Різноманітність варіантів просто вражає.
Зручність символічних весільних церемоній в тому, що молодята можуть планувати і організовувати їх на свій смак і дати волю своїй фантазії. Провести церемонію може близький друг пари, член сім'ї або ... шаман майя. Коріння мексиканської культури грунтуються на вірі наших предків в магію природи. Молодята найчастіше вибирають "білий ритуал майя" з справжнім "присвяченим мудрим" - шаманом. Він очолює весільний ритуал, веде його на оригінальній мові майя. Церемонія триває близько 30 хвилин. Шаман Майя виконує ритуал темаскаль для того, щоб отримати чисту енергію, потім, граючи на раковині, співом просить для нареченого і нареченої благословення від богів і творця всесвіту.
Він вводить пару в нову фазу їхнього життя в гармонії з чотирма елементами стихії і чотирма сторонами світла. У церемонії майя весільні гості роблять символічне коло навколо пари і кидають квіти і долари, щоб благословити їх союз. Крім стародавніх традицій майя, є ще багато інших сценаріїв для незабутнього весілля.
Іноді подружні пари бажають відновити весільні клятви або відзначити річницю весілля, і символічна церемонія - це прекрасне рішення для них. Також символічну весілля вибирають, коли вінчання неможливо по різних релігійних причин - коли хтось із пари розлучений і вже складався в священному шлюбі, укладеному в церкві.
Або якщо наречиней та наречена сповідують різні релігії. Для цих випадків символічна весілля є гарним доповненням до обміну обручками. Є випадки, коли символічні весільні церемонії організовуються як екзотичне доповнення до вже відсвяткували весілля або як романтичне початок медового місяця. А іноді молодята вважають якісь елементи мексиканської культури символічними і несучими щастя їх союзу.

Офіційне цивільне одруження в Мексиці
Проведення церемонії офіційного цивільного одруження в Мексиці громадянам України можна здійснити за допомогою послуг досвідчених весільних координаторів. Вони не тільки порадять найкращі варіанти банкету, а й візьмуть на себе всі бюрократичні процеси і допоможуть втілити в життя весілля вашої мрії.
Офіційні весільні церемонії повинні бронюватися не пізніше ніж за 3 місяці до передбачуваної дати весілля. Якщо ви хочете провести свою весільну церемонію в конкретну дату в високий сезон, рекомендуємо бронювати дату вже за рік.
Щоб почати процес організації весілля і перевірити дані, всі копії документів повинні бути завірені в Україні та відправлені координатору як мінімум за один місяць до дати весілля. Наречений, наречена і свідки повинні прибути до Мексики як мінімум за 4 робочі дні до дати весілля і відразу передати організатору весілля всі оригінали документів, щоб почати їх оформлення в місцевому відділі РАЦСу.
При цьому не враховуються день прибуття, суботи, неділі та дні національних свят. Переклад документів на іспанську мову слід зробити в Мексиці, в іншому випадку він буде вважатися недійсним. Вартість послуг перекладача за одну сторінку становить приблизно 55 $.
Необхідні документи і умови:
Паспорт нареченого і нареченої - їх копії.
Свідоцтва про народження нареченого і нареченої - їх копії, перекладені на іспанську мову з апостилем і завірені.
Мексиканська віза і туристичний купон, який заповнюється в аеропорту усіма туристами, що прибувають до Мексики.
Якщо додається - свідоцтво про розлучення або смерті чоловіка, перекладені на іспанську мову з апостилем і завірені.
Чотири свідка одруження будь-якої національності, старше 18 років, які повинні бути присутніми на церемонії, згідно з порядком підписання свідоцтва про шлюб. Якщо свідки іноземці, необхідні їхні паспорти та копії паспортів. У списку свідків повинні бути вказані їхні імена, адреси, дати народження, національність, ступінь спорідненості і рід занять. Якщо у вас немає свідків, їх може надати готель, в якому буде проходити церемонія одруження.
Заповнені анкети нареченого, нареченої і всіх свідків із зазначенням імені, прізвища, адреси, громадянства, віку, професії, родичів та ін.
Аналіз крові, зроблений в Мексиці не більше ніж за 14 днів до церемонії. Аналіз береться для тестування на ВІЛ, венеричні захворювання і для встановлення групи крові. Результати аналізів будуть готові через 24 години. Вартість аналізу для нареченого і нареченої становить від 150 $ до 270 $. Якщо результати аналізу крові позитивні, то церемонія офіційного цивільного одруження в Мексиці не дозволяється.

Корал тревел
Хочу до Мексики