Coral Travel
КОРПОРАТИВНІ ТУРИ ЗА КОРДОН
MICE відділ нашої компанії, встиг зарекомендувати себе як ініціативний і мобільний партнер в організації та проведенні корпоративних заходів для груп різної чисельності і спеціалізації.
За планом, підготовленим Вами або розробленим нашими фахівцями індивідуально для кожного проекту і виходячи з цілей і завдань планованого виїзного заходу, можуть бути організовані наступні види заходів:

Конференції, робочі зустрічі в режимі work-shop;
Семінари-тренінги для фахівців різних галузей з відвідуванням профільних підприємств;
Участь в міжнародних, регіональних виставках;
Корпоративні свята;
Програми teambuilding;
Екскурсійні програми;
Гала-вечері, пляжні вечірки, церемонії нагородження;
Виїзні майстер-класи з фітнесу і спортивні збори (футбол, хокей, теніс, гольф);
Відновлюючі SPA програми.
і багато іншого, що допоможе в повній мірі задовольнити Ваші запити.


Наші можливості

"Немає нічого неможливого!" - цей девіз був покладений в основу системи роботи MICE відділу. Яким би складним і нездійсненним не здавався захід, його реалізація стане для нас цікавою і захоплюючою роботою, а ваше здивування від побаченого - блискучим результатом.

До ваших послуг найсучасніше звукове, світлове та концертне обладнання, новітні системи синхронного перекладу та унікальні надувні конструкції. Готові пропозиції по оформленню майданчиків заощадять ваш час і гроші. Феєрверки будь-якої складності та тривалості в поєднанні з професійною піротехнікою зроблять кульмінацію свята незабутньою. Безліч шоу груп і музичних колективів з готовою програмою зададуть тон вашому заходу і не дозволять гостям нудьгувати. Різноманітні тімбілдинги та ігрові майданчики допоможуть урізноманітнити денну програму і будувати непорушні команди!

Це лише мала частина того, що ми можемо запропонувати, кожен захід розглядається нами детально і відповідно запитам замовника. Надішліть нам свої побажання і ви отримаєте безліч пропозицій на вибір. Для найвимогливіших клієнтів ми раді запропонувати унікальні пропозиції та унікальне обладнання, що не має аналогів і вражає вашу уяву.

Спеціальні проекти

Спеціальні проекти в туризмі - це тур або серія турів, створених для певної аудиторії людей. Виділяють наступні спеціальні тури:

  • освітні тури
  • релігійні тури (паломництво)
  • подієві тури (фестивалі, виставки, концерти, спортивні заходи і т.д.)
  • спортивні тури (спортивні збори)
  • лікувально-оздоровчі, фітнес тури
  • екологічні тури
  • тури для людей похилого віку і т.д.
Наша команда фахівців MICE готова втілити в реальність всі Ваші мрії та бажання зі створення найбільш цікавого спеціального туру. Спеціальні тури організовуються за запитом за наявністю групи.

Бажаєте замовити корпоративний тур?