Coral Travel
Сейшели

1. Правила в'їзду для вакцинованих та невакцинованих туристів.
Усі туристи повинні мати при собі:
Справжнє медичне страхування для подорожей, що покриває як мінімум ізоляцію, карантин та можливе лікування COVID-19.
Сертифікат негативного ПЛР-тесту на COVID-19 від акредитованої лабораторії його необхідно пройти протягом 72 годин до польоту. Результат має бути надрукований англійською мовою та роздрукований.
Перед поїздкою потрібно завантажити негативний результат ПЛР тестування, дані рейсу та місця проживання на Сейшелах для авторизації закладу охорони здоров'я на подорожі через певну платформу за посиланням: https://seychelles.govtas.com.
Звертаємо увагу, що дозвіл Health Travel Authorization (HTA) потрібен кожному туристу, що в'їжджає на Сейшельські острови, отримання дозволу є платним:
Стандартне оброблення (запит буде оброблений не більше ніж через 9 годин): 10 євро*
Прискорене оброблення (запит буде оброблений не більше 1 години): 70 євро*
Якщо Ви подаєте заяву більш ніж за 12 годин до вильоту рейсу, рекомендуємо використовувати опцію «Стандартна обробка». Якщо ви подаєте заяву за 1-12 годин до вильоту рейсу, використовуйте опцію «Прискорена обробка».
* Дана сума оплачується самостійно туристом на порталі кредитною або дебетовою карткою для оплати збору (обов'язкового дозволу для здійснення поїздки до Республіки Сейшельські острови). Суму буде списано у гривневому еквіваленті за поточним курсом на дату оплати. Після надання всієї інформації органи охорони здоров'я видадуть дозвіл на в'їзд через додаток (Android, ios). Турист отримає QR-code, який сканується авіакомпаніями. Цей код є доступом для туристів на Сейшельських островах.
Бронювання житла для відпочинку має бути здійснене тільки в ліцензованих закладах (список за посиланням http://tourism.gov.sc/list-of-all-covid-19-health-..., які сертифіковані Управлінням охорони здоров'я Сейшел .
Правила в'їзду для дітей
Подорожуючі діти різного віку, включаючи немовлят, повинні дотримуватися всіх правил в'їзду, зазначених у п.1.
2. Додаткові документи: електронні форми для в'їзду, документи, віза
Необхідно оформити електронний дозвіл на в'їзд через платформу за посиланням https://seychelles.govtas.com. Докладніше: пункт 1.
Безкоштовна віза по прибуттю.
3. Чи потрібна обов'язкова страховка COVID-19?
Так. Потрібне справді медичне страхування для подорожей, яке покриває як мінімум ізоляцію, карантин та можливе лікування COVID-19.
4. Вакцини, акредитовані у пункті прибуття
Немає особливих вимог до вакцини.
5. Процедура отримання позитивного результату тесту на COVID-19
У разі позитивного результату тесту на COVID-19 турист повинен звернутися до страхової компанії, яка надасть необхідні рекомендації.
6. Правила перетину кордону на в'їзд до України
З правилами перетину державного кордону на в'їзд в Україну можна ознайомитись за посиланням.
Джерело: http://tourism.gov.sc/
* Вартість послуги є ознайомчою і може іноді змінюватися на розум вищезгаданих служб.
Звертаємо вашу увагу на те, що умови в'їзду в країну і транзитні умови можуть бути змінені в будь-який момент.
Перед початком подорожі потрібно самостійно перевірити інформацію щодо переліку транзитних документів та вимог щодо наявності PCR-тестів, паспорта вакцинації та аналогічних документів у консульств відповідних країн, а також на сайті Департаменту консульської служби МЗС України.