Coral Travel
Танзанія
Правила в'їзду


Пасажири, які прибувають з України до Танзанії (о.Занзібар) зобов'язані надати один із наведених нижче документів:
1. Негативний результат тесту типу RT-PCR, зроблений не більше ніж за 96 годин до прибуття.
2. Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, затверджене ВООЗ та Революційним урядом Занзібара, з чітким QR-кодом, в якому зазначено, що турист отримав подвійну дозу вакцини не менше ніж за 14 днів до прибуття.
3. Усі пасажири будуть проходити медичне обстеження на ознаки симптомів Covid-19, а також особам, які прибувають із країн з високим рівнем поширення вірусу або його мутованих штамів або пасажирам, які подорожували через ці країни транзитом за останні 14 днів (з переліком можна ознайомитись за посиланням) , обов'язково необхідно зробити експрес-тест на Covid-19. Вартість тесту – 25 дол. США для Занзібару та 10 дол. США для материкової частини Оплата провадиться туристами самостійно на місці або за посиланням, яке буде згенеровано після заповнення форми (для материкової частини) та для Занзібара за посиланням.
Правила в'їзду для дітей
Дітям до 5 років PCR-тести не потрібні.
2. Додаткові документи: електронні форми для в'їзду, друковані документи, віза
Мандрівники повинні заповнити медичну онлайн-форму декларації здоров'я (о. Занзібар або материкова частина країни), подання форми може здійснюватися не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, який потрібно пред'явити після прибуття.
Туристи обов'язково повинні мати підтвердження бронювання готелю (Ваучер).
3. Чи потрібна обов'язкова страховка від COVID-19?
В'їзд на територію Танзанії (о.Занзібар) можливий за умови обов'язкової наявності медичного страхового полісу, що покриває витрати, пов'язані з COVID-19. Мінімальна межа страхування не визначена.
4. Вакцини, акредитовані у пункті прибуття
Пасажири, що подорожують до Занзібару та мають сертифікат про повну вакцинацію від Covid-19 однією з вакцин, визнаних Революційним Урядом Занзібару, можуть бути звільнені від експрес-тесту. Список визнаних вакцин.
5. Регламент після отримання позитивного тесту на COVID-19 у країні прибуття
Якщо тест виявиться позитивним, турист буде ізольований на 14 днів обов'язкового карантину власним коштом. Особи, які мають пройти самоізоляцію у разі підтвердження захворювання Covid-19 будуть направлені до місць, визначених для проходження карантину. З переліком зазначених місць можна ознайомитись у точці перетину кордону.
6. Правила перетину кордону на в'їзд до України
З правилами перетину державного кордону на в'їзд в Україну можна ознайомитись за посиланням.
Звертаємо вашу увагу на те, що умови в'їзду в країну і транзитні умови можуть бути змінені в будь-який момент.
Перед початком подорожі потрібно самостійно перевірити інформацію щодо переліку транзитних документів та вимог щодо наявності PCR-тестів, паспорта вакцинації та аналогічних документів у консульств відповідних країн, а також на сайті Департаменту консульської служби МЗС України.