Coral Travel
VIP-ТУРИ
Ми ретельно відібрали для вас найцікавіші і вишукані готелі від перевірених надійних партнерів по всьому світу, щоб задовольнити вимоги тих туристів, які віддають перевагу відпочинку преміум-класу в найбільш комфортабельній та фешенебельній обстановці. І навіть якщо ви захочете відправитися в незнайому країну, яка не згадується на нашому сайті, ми організуємо вашу поїздку в будь-яку точку світу і розробимо індивідуальний план подорожі.
Ми також раді представити вам систему обслуговування Elite Service, яка створена як єдина спеціалізована стандартна програма по обслуговуванню VIP-клієнтів. Програма Elite Service значно розширила спектр послуг, що виходять за рамки тих, які традиційно включаються в туристичні пакети. Програма безкоштовно надається туристам, котрі забронювали будь-який номер в готелі, що включено до списку Elite Service.

Зустріч і проводи в аеропорту
Гостей, які подорожують за даною програмою, зустрічають і проводжають гіди відділу Elite Service в спеціальній формі одягу.

Спеціальний трансфер аеропорт - готель - аеропорт
Для гостей, які подорожують за програмою Elite Service, надається автотранспорт (автобус, або мікроавтобус), який по дорозі з аеропорту в готель і назад заїжджає максимум в 2 готелі зі списку готелів програми Elite Servicе.

Вітальний коктейль
У день приїзду, або наступного дня для гостей, які подорожують за програмою Elite Service, організовується вітальний коктейль і зустріч з гідом, під час якого наші VIP - клієнти зможуть отримати найдетальнішу і кваліфіковану інформацію з усіх потрібних питань, а також замовити екскурсії.

Обслуговування гідами з відділу Elite Service
До послуг гостей, які подорожують по даній програмі, 24 години на добу за телефонним зв'язком доступні спеціальні гіди з відділу Elite Service, яких гості завжди можуть впізнати по фірмовому костюму. VIP-гості можуть в будь-який час зв'язатися зі своїм гідом, готовим компетентно допомогти в будь-якій ситуації.

Інформація з контактами гідів і часом їх відвідування готелю вказані на інформаційному стенді нашої приймаючої компанії.

Наші гіди надають VIP-гостям максимум необхідної інформації щодо перебування в країні, її історії та пам'яток, можливих групових та індивідуальних екскурсіях, які будуть організовані в зручний для гостей час і з урахуванням їх побажань. Ми хочемо, щоб наші VIP-гості якнайкраще познайомились з країною!
Бажаєте замовити тур?