Coral Travel
ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ
0% обмежень, 100% веселощів!
Гірськолижні курорти для туристів будь якого рівня підготовки.
Між вами і легендарними схилами - тільки кнопка "Замовити тур"!
Рекомендуємо вам подбати про зимовий відпочинок заздалегідь - чим раніше забронювати, тим кращі будуть умови, а ціна - лояльніше. Найпопулярніші гірськолижні курорти в країнах Австрії, Туреччини та Андорри. Ми розповімо, як вибрати відповідне направлення.
Підібрати тур
Надішліть запит, і наші менеджери проведуть повну консультацію
Як до Вас звертатися
Ваш номер телефону
Ваші бажані деталі відпочинку
ТУРЕЧЧИНА
ЕРДЖІЄС КАППАДОКІЯ

Гірськолижний курорт Ерджієс (Erciyes) знаходиться на північних схилах найвищої вершини Середній Анатолії, горі Ерджієс, та розкинувся на плато Текір. В регіоні Ерджієс клімат континентальний. Зимовий сезон триває 150 днів на рік. Найбільш сприятливий час для гірськолижних турів в Ерджієс з грудня по березень.
Каппадокія славиться незвичайним ландшафтом і пейзажами, химерними формами вулканічних кам'яних стовпів і печерними житлами в долинах (I тисячоліття до н.е.).


ТУРЕЧЧИНА
ПАЛАНДОКЕН Паландокен розташований неподалік від кордону з Вірменією, в 4 км від м. Ерзурум, за 15 км від а/п (20 хвилин їзди). Паландокен є офіційним місцем тренувальних зборів збірної Туреччини з гірських лиж.
Гірськолижний сезон відкривається в грудні і може тривати до травня. Курорт підходить для всіх категорій лижників – як для початківців, так і для професіоналів. Траси Паландокену мають сертифікацію Міжнародної гірськолижної федерації.
Шанувальники екскурсійного відпочинку можуть відправитися до найближчого міста, Ерзурум. Місто було засноване в IV столітті, як одне з фортець Візантійської імперії. Тут збереглися старовинні об'єкти, серед яких: Велика мечеть 12 століття, медресе з подвійним мінаретом 13 століття. На колоритному ринку можна придбати чаї і спеції.

АВСТРІЯ
ЗАЛЬЦБУРГ

ТІРОЛЬ ТА ІН. Гірськолижні курорти Австрії цілком обгрунтовано вважаються кращими в світі за всіма параметрами: протяжності та різноманітності спусків, інфраструктурі й безпеки.
Курорт Цель ам Зее разом з гірськолижним курортом Капрун формує так званий Європейський спортивний регіон (ESR). Наявність льодовика гарантує сніговий покрив практично цілий рік. Тут багато складних і цікавих трас.
В регіоні Тіроль прекрасна інфраструктура з масою трас, готелів, пансіонатів і ресторанів. Впевнено вирушайте в Тіроль, якщо хочете кожен день кататися на новій трасі - в регіоні є можливість придбати єдиний супер скі-пас.


АНДОРРА
Найвища точка країни — пік Кома-Педроса — становить 2946 м. Весь курорт орієнтований на три частини світу: тут є північні схили, західні та східні. Це дозволяє навіть під час негоди обрати оптимальний і безвітряний маршрут. Помірний гірський клімат країни відрізняється невисокою вологістю, холодними і сніжними зимами.
Гірськолижний сезон починається з грудня і триває до середини квітня, тому можна не турбуватися про наявність снігу. Вночі температура мінусова, а вдень досягає + 10ºC, глибина сніжного покриву коливається від 50 до 300 см. Всі гірськолижні станції Андорри оснащені найсучаснішими гарматами насипного снігу.
Розташовані на території Андорри курорти відрізняються першокласним сервісом і красою місцевої природи. Високогірні курорти країни входять в число кращих гірських районів Європи.
Близькість до Андорри такої держави, як Іспанія, дозволяє багатьом туристам поєднати екскурсійні тури в Барселону з відпочинком на гірськолижних курортах князівства.
Правила перевезення гірськолижного обладнання

Австрія та Туреччина
Якщо ви хотіли б подорожувати зі своїм гірськолижним спорядженням, пропонуємо для вас послугу «Провезення гірськолижного спорядження» на курорти Австрії за спеціальною ціною - 850 гривень за один комплект при перельоті в 1 сторону.
  • одна лижна дошка (сноуборд), одна пара лижних палиць, одна пара лижного взуття АБО
  • одна пара лиж, одна пара лижних палиць, одна пара лижного взуття.
Умови перевезення: зазначені предмети повинні бути запаковані в один чохол для лижного спорядження, щоб уникнути пошкодження іншого багажу. Предмети, що не входять до вищезазначеного переліку, не повинні знаходитися в даному чохлі. Якщо лижні черевики не вміщаються в лижний чохол, вони можуть бути окремо упаковані в чохол/сумку для лижних черевиків; при цьому вони будуть вважатися частиною даного комплекту.

Андорра
1 комплект на людину безкоштовно.